Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Pradžia

Parama Ukrainai
Nepaprastosios padėties mūsų šalyje ir karo veiksmų Ukrainoje (pagalbos Ukrainos žmonėms ir kt.) klausimais informacija Biržų rajono gyventojams teikiama tel. +370 686 27 316 – Savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų centro materialinio techninio aprūpinimo grupės vadovė Sandra Balčiūnienė.

Biržų rajono savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų centro vadovė Savivaldybės administracijos direktorė Jurga Bagamolovienė. Daugiau informacijos rasite ČIA. 

Biržų rajono savivaldybė dėkoja biržiečiams, kurių iniciatyva ir pastangomis atgabenami Ukrainos gyventojai iš karo veiksmų zonos, dėkinga įmonėms ir organizacijoms bei žmonėms, kurie siūlo ir suteikia realią pagalbą karo pabėgėliams.

Kontaktai dėl pagalbos ukrainiečiams Biržuose

Контакты помощи украинцам в Биржай (Biržai)Kviečiame biržiečius prisidėti teikiant finansinę pagalbą iš Ukrainos į mūsų rajoną atvykusiems žmonėms.
Pinigines lėšas galite pervesti į Savivaldybės atidarytą sąskaitą: LT644010041300209831
Gavėjas: Biržų rajono savivaldybės administracija
Bankas: LUMINOR
Mokėjimo paskirtis: PARAMA UKRAINAI

Norėdami skirti paramą Ukrainos Bojarkos miesto savivaldybei mokėjimo paskirtyje nurodykite: HUMANITARINĖ PARAMA BOJARKAI

Norėdami skirti paramą Ukrainos vaikų vasaros poilsiui mokėjimo paskirtyje nurodykite: PARAMA UKRAINOS VAIKŲ VASAROS POILSIUI 

Savivaldybėje registruojami gyventojai, galintys apgyvendinti iš Ukrainos atvykusius žmones.
Jeigu turite tokią galimybę, skambinkite tel. +370 686 27316, rašykite sandra.balciuniene@birzai.lt .  
Siekdami kuo operatyviau suteikti gyvenamas patalpas atvykstantiems karo pabėgėliams, kviečiame Savivaldybėje registruotis ir tuos biržiečius, kurie jau pateikė pasiūlymus VšĮ ,,Stiprūs kartu" dėl Ukrainos piliečių apgyvendinimo.
Ketinančių pasiūlyti patalpas biržiečių prašome įvertinti jų tinkamumą gyventi (pagrindinių poreikių užtikrinimą), pritaikymą ilgesniam žmonių apsistojimui siūlomame būste.

INFORMACIJA UKRAINOS PILIEČIAMS

 

WWW.LRV.LT – AKTUALI INFORMACIJA APIE SITUACIJĄ UKRAINOJE

Agresijos akivaizdoje Lietuva palaiko Ukrainą ir teikia jai finansinę bei karinę pagalbą, kartu su kitomis šalimis ir tarptautinėmis organizacijomis aktyviai telkia tarptautinės bendruomenės paramą ginant Ukrainos nepriklausomybę ir jos suverenitetą, siekiant nutraukti Rusijos agresiją prieš Ukrainą ir jos žmones.

Reaguodama į situaciją, Lietuvos Respublikos Vyriausybė interneto tinklalapyje www.lrv.lt dalijasi aktualia informacija apie situaciją Ukrainoje:
https://lrv.lt/lt/aktuali-informacija/informacija-apie-kara-ukrainoje/aktuali-informacija-1

Gyventojų prašoma stebėti saugios ir patikimos informacijos šaltinius, sekti oficialias socialinių tinklų paskyras. Būkime budrūs, informuoti ir aktyvūs.