Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Lt En
Pradžia
Lt En

Aktoriaus Andriaus Kaniavos premjera "Trečioji Evangelija pagal Andrių". Bilieto kaina 3-7 eilėse 15 Eur., 8 - 9 , 15- 16 eilėse 12 Eur. Likusias vietas prekiauja e.sistema kakava.lt

2023-03-24 - 2023-03-24 Biržų kultūros centras Nuo18:00iki19:30 photo

Kovo 24 d. 18 val. Aktoriaus  Andriaus Kaniavos premjera - Žemiškoji komedija „Trečioji Evangelija pagal Andrių“. Bilieto kaina 3 - 7 eilėse 15 Eur.,  8 - 9,  15 - 16 eilėse 12 Eur.  Likusias vietas prekiauja e.sistema kakava.lt 

Aktorius Andrius Kaniava pristatys žemiškąją komediją „Trečioji Evangelija pagal Andrių“.  Žiūrovų laukia atviras aktoriaus pokalbis apie paprastus ir nepaprastus žmones ypatingais laikais.

Šmaikščiai, filosofiškai, besiremdamas tikromis istorijomis bei faktais, Andrius Kaniava kvies kartu keliauti į netolimą praeitį, į laikotarpį, kuris prasideda 90-aisiais ir baigiasi 2000 – aisiais metais. Vieniems tai – jų paauglystės ir atradimų laikas, kitai kartai – staigus pokyčių laikas.

Atkūrus Nepriklausomybę, viskas, kas pasirodydavo visuomenėje buvo nauja ir nematyta. Geriau, gražiau, kokybiškiau, skaniau. kvapniau. Tai buvo metas, kai keitėsi tradicijos, namų aplinka, gatves užplūdo iki tol tik žurnaluose matyti automobiliai, drabužių spintas – vakarietiškos mados, o palydovinė televizija leido įsijungti, kokį tik nori kanalą. Andrius Kaniava neleis žiūrovams nuobodžiauti ir drauge ners į prisiminimus - KUR mes gyvenome, KĄ vairavome, KUR ir KUO maitinomės, KAIP rengėmės, KAIP pramogavome.

„Pirmąjį Nepriklausomos Lietuvos dešimtmetį gėrėme į save viską nekritiškai ir iš karto. Kad būtų kitaip, reikėjo laiko ir patirties, o laiko ir patirties nebuvo. Tai mūsų didžiojo mokymosi, nubalnotų kelių ir sukruvintų krumplių laikotarpis. Ir mūsų praeitis, kuri jau ilsisi muziejuje. Vienintelis dalykas, iš tų laikų dar nepasiekęs muziejaus, esame mes patys. Apie mus ir pašnekėsime” – kviesdamas į žemiškosios komedijos premjerą žada Andrius Kaniava.

Susitikime ir prisiminkime mūsų naujųjų laikų istoriją.

https://kakava.lt/renginys/andrius-kaniava-zemiskoji-komedija-trecioji-evangelija-pagal-andriu/2391/7805