Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Lt En
Pradžia
Lt En

Aldonos Ruseckaitės knygos „EMMI: Vinco Mykolaičio-Putino gyvenimo moterys“ pristatymas

2023-09-07 - 2023-09-07 Biržų r. savivaldybės Jurgio Bielinio viešoji biblioteka Nuo17:30iki19:00 photo
Maloniai Jus kviečiame rugsėjo 7 d. (ketvirtadienį) 17.30 val. į rašytojos Aldonos Ruseckaitės naujo biografinio romano „EMMI: Vinco Mykolaičio-Putino gyvenimo moterys“ pristatymą Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešojoje bibliotekoje. Dalyvaus knygos autorė ir Biržų Vlado Jakubėno muzikos mokyklos mokytoja Ieva Morkūnaitė su mokiniais.
---------
„Rašytojo Vinco Mykolaičio-Putino laikas tolsta, bet jo asmenybė ir prieštaringa biografija nepaliauja dominti ir kelti nuostabos. Šios knygos autorė žvelgia į klasiko gyvenimą – nuo kūdikystės iki paskutinio atodūsio – per santykį su keturiomis jam svarbiomis moterimis. „EMMI“ – penktasis Aldonos Ruseckaitės biografinis romanas apie garsias Lietuvos literatūros asmenybes. Autorė remiasi archyvine medžiaga, ją nuosekliai ir atidžiai tyrinėja, romane nemažai panaudota ir niekur neskelbtų faktų, kurie kartu su literatūrine išmone dar labiau priartina prie sudėtingos iškilaus klasiko asmenybės.“
---------
*Renginio metu gali būti fotografuojama ir (ar) filmuojama. Nuotraukos ir (ar) vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose, medijos priemonėse.