Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Lt En
Pradžia
Lt En

Animacinis kino filmas šeimai "Kakė Makė: mano filmas" Bilieto kaina 5 Eur

2023-05-02 - 2023-05-02 Biržų kultūros centras Nuo18:00iki19:15 photo

Gegužės 2 d 18 val. Pagal rašytojos Linos Žutautės knygas sukurtas pilnametražis animacinis filmas šeimai  „Kakė Makė : mano filmas“  (2023) . Režisierius Meinardas Valkevičius. Įgarsino žymūs aktoriai ir atlikėjai: Giedrius Savickas, Ineta Stasiulytė, Džiugas Siaurusaitis, Vaidotas Valiukevičius ir kiti.  Trukmė 1 val. 15 min. Bilieto kaina 5 Eur.

Vaikų ir tėvų mylima Kakė Makė, iki šiol labiausiai žinoma iš nuostabių knygų istorijų, kviečia jus patirti naują nuotykį – pristato laukiamiausią lietuvišką animacinį filmą visai šeimai „Kakė Makė: mano filmas“. Nesvarbu, namie pūpso visa kolekcija Kakės Makės knygų ar esate perskaitę tik vieną – 5-metės mergaitės galia kurti ir valdyti milžinišką vaizduotės visatą padarys įspūdį ir mažam, ir dideliam.
Visai šeimai sukurtas filmas, tai šeši nuotykiai, kuriuose nestinga humoro, išdaigų ir vertingų pamokų. Kakės Makės nuotykiai, prasidėję namie, netruks išsiplėsti ir peraugti į skirtingus jos magiško pasaulio kampelius, kur ji sutiks savo išgalvotus draugus monstrus, piratus, pasakų princą, keistokai linksmą raganą, keliaus į Dantukų fėjos puotą, ieškos pabėgusių ausų, švęs svajonių gimtadienį ir... sutiks savo naują augintinį!
Nuo pirmų filmo akimirkų žiūrovus nustebins tai, kad Kakė Makė pati kuria filmą: pasakoja kasdien patiriamus nuotykius, pristato veikėjus ir pirmą kartą atskleidžia savo tėvų vardus.

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=KicuJHOHc2g