Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Lt En
Pradžia
Lt En

Jurgos Šeduikytės knygos pristatymas

2023-05-12 - 2023-05-12 Biržų r. savivaldybės Jurgio Bielinio viešoji biblioteka Nuo17:00iki18:30 photo
Gegužės 12 d. (penktadienį) 17 val. kviečiame į gilų, nuoširdų ir kupiną kūrybinės fantazijos susitikimą su knygų autore, dainininke, kompozitore, aktore, žurnaliste, socialine veikėja Jurga Šeduikyte Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešojoje bibliotekoje.
 
Susitikimo su J. Šeduikyte metu diskutuosime, kodėl ir kaip skaitymas ilsina protą, pasidalinsime mintimis apie gyvenimą pakeitusias knygas, prisiminsime vaikystę ir sužinosime, kodėl būtent ten slepiasi daugiausia atsakymų į mus neraminančius klausimus. Taip pat J. Šeduikytė pasidalins paslaptimi, kaip parašyti knygą ir apskritai, kaip išdrįsti gyventi savo, o ne kieno nors kito gyvenimą.
 
J. Šeduikytė dar žinoma muzikiniu sceniniu vardu Jurga. Jos „sąskaitoje“ – 10 apdovanotų autorinės muzikos albumų, trys knygos, šįmet nacionaliniuose kino apdovanojimuose kartu su komanda kūrėjai įteikta „Sidabrinė gervė" už geriausią animacinį filmą. Jurga atliko ne vieną pagrindinį vaidmenį užsienio kompanijų filmuose, įgarsino dešimtis animacinių filmų personažų. Jurga taip pat žinoma iš savo unikalių patyriminių koncertų ir individualių bei grupinių dirbtuvių „Savo tikrojo balso patyrimas“.
 
*Renginio metu gali būti fotografuojama ir (ar) filmuojama. Nuotraukos ir (ar) vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose, medijos priemonėse.