Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Pradžia

Valstybinio Šiaulių dramos teatro spektaklis vaikams "Didelė lietuviška pasaka" . Bilieto kaina 5 Eur. Spektaklis įtrauktas į "Kultūros paso" programą. Bilietų užsakymas grupėms tel. 8 686 12616

2023-04-27 - 2023-04-27 Biržų kultūros centras Nuo12:00iki13:00 photo

Balandžio 27 d. 12 val. Valstybinio Šiaulių dramos teatro gastrolės . Spektaklis vaikams "Didelė lietuviška pasaka". Trukmė 50 min.  Skirta 5- 10 m vaikams. Spektaklis įtrauktas į "Kultūros paso"  programą.   Bilietų užsakymas grupėms +370 686 12616   Biržų kultūros centro kasoje bilieto kaina 5 Eur . 

Spektaklio režisierė - Eglė Kižaitė.    Dramaturgė – Monika Baranauskaitė.   Scenografė ir kostiumų dailininkė – Laura Luišaitytė.   Kompozitorius - Pijus Narijauskas.

Vaidina:

Anūkas Modestas – Modestas Vaitkevičius

Senelis Juozukas – Juozas Bindokas

Senelis Juozas – Juozas Žibūda

Anūkė Inga – Inga Jarkova

Anūkė Monika - Monika Geštautaitė

Mama Monika – Monika Šaltytė

Vieną vakarą, mamai išėjus į šokių pamoką, prižiūrėti trijų anūkų ateina du seneliai: rimtasis Juozas ir linksmasis Juozukas. Ir vienas, ir kitas senelis turi skirtingą požiūrį į savo „pareigas“, tačiau netrukus jie abu yra įviliojami į vaikų fantazijų pasaulį. Tuomet įprasti namai pavirsta stebuklinga, kartais net gąsdinančia vieta, kur susirenka skirtingų pasakų veikėjai.

Vaikai lengvai atpažins situacijas ir personažus iš tokių visiems gerai žinomų pasakų kaip „Eglė žalčių karalienė“, „Dvylika brolių juodvarniais lakstančių“, „Dangus griūva”, „Kaip žmogus velnią apgavo“, „Trys broliai“, „Skraidantis laivas“, „Lukošiukas“.

Spalvingo, išradingo ir įspūdingais efektais prisodrinto spektaklio centre – jauniausias anūkėlis Modestas, kuris, tą vakarą patiria daugybę išbandymų ir nuotykių. Grįžusi namo mama randa ne tik „aukštyn kojomis“ apverstus namus, bet ir draugiškai susivienijusią šeimyną. O jaunėliui Modestui pagaliau paaiškėja, kad ne tik pasakose, bet ir kasdienybėje svarbu ne pati laiminga pabaiga, o žinojimas, kad šeimos vienybė yra ta jėga, kuri visada padės įveikti didžiausius priešus ir baimes.

Plačiau: http://www.vsdt.lt/spektaklis/DIDELE-LIETUVISKA-PASAKA/