Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Pradžia

Atvirų durų diena „Aušros“ pagrindinėje mokykloje

Atvirų durų diena „Aušros“ pagrindinėje mokykloje

Atvirų durų diena „Aušros“ pagrindinėje mokykloje

Gruodžio 12 dieną „Aušros“ mokykla pakvietė visuomenę į Atvirų durų dieną. Renginio metu pristatyti mokykloje vykdomi projektai, STEAM veiklų organizavimas, vaiko individualios pažangos stebėjimo sistema, atnaujintų programų įgyvendinimo veikla, „Mąstymo mokyklos“ metodų ir būdų taikymas ugdymo procese ir neformaliojo vaikų švietimo užsiėmimai. Svečiai susipažino su ,,Aušros“ garbės“ galerija, galėjo stebėti antrus metus veikiančią virtualią mokinių Talentų galeriją, aplankė mokinių darbų parodas ir išbandė įvairias edukacines veiklas.
Sulaukėme būsimų mažųjų mokinukų ir mokinukių, juos į pažintį su mokykla lydėjo tėveliai, seneliai. Pradinių klasių kabinetuose vaikai smalsiai domėjosi išmaniosiose lentose besikeičiančiais vaizdais, žaidimais. Drąsiai pažadėjo ūgtelėti, kad pasiektų rašyti lentoje!
Svečiavosi ir buvę mokiniai: juos maloniai stebino atnaujintos, modernios mokyklos erdvės, kabinetai, šiuolaikiškos sporto, treniruoklių ir gimnastikos salės, multisensorinis kabinetas, jauki, estetiška, erdvi valgykla. Nepamiršo aplankyti buvusių mokytojų, pasidalinti sėkmėmis ir puikiais prisiminimais iš ,,Aušros“ metų.
Mokyklos bendruomenė dėkoja Biržų rajono savivaldybės vicemerei A. Korsakienei už atvirus pokalbius su mokytojais ir administracija, už dėmesį mokiniams.
Atvirų durų diena mokykloje – tai puiki galimybė supažindinti Biržų rajono visuomenę, kaip ir kuo gyvena aktyvi, sėkminga, kūrybinga šiuolaikinės mokyklos bendruomenė.


„Aušros“ pagrindinės mokyklos informacija