Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Pradžia

Įgyvendintas sporto projektas

Įgyvendintas sporto projektas

Įgyvendintas sporto projektas

Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centras įgyvendino projektą Nr. SRF-SRO-2021-1-0547 „Sporto renginių organizavimas Biržų rajone“ bendrai finansuojamą valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.
Projekto tikslas - skatinti Biržų rajono bendruomenę aktyviai leisti laisvalaikį, dalyvaujant įvairiose sportinėse veiklose ir varžybose. Projekto įgyvendinimo laikotarpiu (24 mėn.) buvo suorganizuota 19 renginių (bėgimo varžybos, rajono gatvės 3x3 krepšinio turnyrai, seniūnijų sporto žaidynės, lengvosios atletikos varžybos „Aukštaitijos taurė“). Renginiai buvo skirti turiningam ir sveikam laisvalaikio praleidimui, propaguojant sveiką gyvenseną, skatinant visuomenę puoselėti dvasines, psichines ir fizines žmogaus savybes. Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centras, organizuodamas įvairius sporto renginius siekė įtraukti kuo daugiau ne tik miesto, bet rajono gyventojų. Projekto renginiuose dalyvavo beveik 3,5 tūkst. įvairaus amžiaus Biržų rajono bendruomenės narių.
Projekto metu buvo patirtos ne tik tiesioginės veiklos išlaidos (medaliai, prizai, maitinimas ir pan.), bet ir įsigytas sporto inventorius, kuris reikalingas vykdyti renginiams. Įsigytas ilgalaikis turtas – įgarsinimo aparatūra, starto/finišo vartai ir čiužinys šuoliui į aukštį.


BKKSC informacija