Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Pradžia

Prevencinis reidas

Prevencinis reidas

Prevencinis reidas


2023 m. gruodžio 13 dieną Savivaldybės administracijos Vaiko gerovės komisija organizavo prevencinį reidą, kuriame dalyvavo Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistas ir Biržų rajono policijos komisariato pareigūnai. Reido metu buvo lankomasi Biržų „Saulės“ gimnazijoje, „Atžalyno“, „Aušros“ pagrindinėse mokyklose, bendruomeniniuose vaikų globos namuose ir Biržų mieste prie švietimo įstaigų esančiose teritorijose.
Prevencinio reido metu apie pastebėtus pažeidimus informuoti švietimo įstaigų vadovai.
Administracinių teisės pažeidimų kodekse nustatyta administracinė atsakomybė už šį pažeidimą. Kodekse nurodoma, kad nepilnamečių asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių) rūkymas (vartojimas), tabako gaminių ar susijusių gaminių (elektroninių cigarečių ir pildomųjų talpyklų) turėjimas užtraukia baudą nuo 14 iki 28 eurų su tabako gaminių ar susijusių gaminių konfiskavimu.
Bauda už jaunesnių kaip 16 metų asmenų nusižengimą skiriama tėvams arba globėjams (rūpintojams). Už pakartotinius nusižengimus bauda sieks nuo 28 iki 86 eurų su tabako gaminių ar susijusių gaminių konfiskavimu.


Biržų rajono savivaldybės informacija