Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Pradžia

Vaikų sportinė stovykla „Svajonių vasara“

Vaikų sportinė stovykla „Svajonių vasara“

Vaikų sportinė stovykla „Svajonių vasara“

Rugpjūčio 21-25 d. Biržų dziudo sporto klubas „Rooni“ organizavo sportinę stovyklą „Svajonių vasara“, kurioje dalyvavo 20 įvairaus amžiaus vaikų. Stovykla dalinai finansuojama iš Biržų rajono savivaldybės vaikų ir jaunimo socializacijos (vasaros poilsio) programos lėšų.
Tai sportinio pobūdžio stovykla, kurios metu buvo organizuojama įvairi sportinė veikla ne tik sporto salėje, bet ir gryname ore. Kiekvieną dieną vyko po dvi treniruotes (iš ryto ir po pietų), o pietūs - miesto valgykloje „Pušaitė“. Stovyklautojams buvo suorganizuotos ne tik treniruotės, bet ir pramogos Mantagailiškio dvaro parke (Montebolo žaidimas), Sodeliškių dvaro sodyboje (baseinas, pirtys). Viena stovyklos diena buvo skirta išvykai prie jūros Jūrmaloje (Latvija). Paplūdimyje prie jūros vaikai ne tik maudėsi, bet taip pat ir treniravosi, žaidė žaidimus.
Stovykloje buvo organizuojamas vaikų edukacinis ir sportinių įgūdžių ugdymas (vaikams buvo siūloma įvairi sportinė veikla), stiprinama motyvacija siekti aukštesnių rezultatų, puoselėjama savitarpio pagarba ir pagalba, atsakomybė, tolerancijos vertybė bei mokoma gyventi sveikai ir be žalingų įpročių.

Biržų dziudo sporto klubo „Rooni“ informacija