Koronavirusas. Naujienos 2020-10-29
  • Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenimis, koronaviruso infekcija patvirtinta dar vienam biržiečiui. Tyrimas atliktas Panevėžio gydymo įstaigoje, kur asmuo yra stebimas.  Iš viso Savivaldybėje COVID-19 serga 10 asmenų. 
     
  • Spalio 28 d. ištyrimui dėl COVID-19  iš Biržų rajono gyventojų paimtų tyrimų rezultatai yra neigiami. Toliau vykdomas asmenų, kontaktavusių su sergančiaisiais, nustatymas ir tyrimas dėl infekcijos.  

!!!

Daugėjant infekcijos atvejų, didėja ir su sergančiaisiais kontaktavusių asmenų skaičius, sudėtinga nustatyti visus kontaktavusius asmenis, susiduriama su situacijomis, kai nenorima ar nesistengiama nurodyti, kada ir su kuo sergantysis bendravo. Todėl gyventojų prašome: būkite sąžiningi ir pilietiški. Jūsų išsami, teisinga ir laiku pateikta informacija yra labai svarbi siekiant išvengti COVID-19 plitimo.

Biržų rajono gyventojams rekomenduojama vengti dalyvavimo savivaldybių, kurios pagal   epidemiologinius rodiklius priskiriamos raudonai ir geltonai zonoms, laisvalaikio, sporto ir kultūros renginiuose, atsisakyti asmeninių švenčių, į kurias atvyksta asmenys iš raudonos zonos savivaldybių.
 


Biržų rajono savivaldybės informacija

Dalintis Facebook