Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Lt En
Pradžia
Lt En

„Nepatogus kinas“ kviečia jaunimą tapti žiuri nariais

„Nepatogus kinas“ kviečia jaunimą tapti žiuri nariais

Festivalis "Nepatogus kinas" kviečia jaunimą dalyvauti JAUNO BALSO žiuri komisijoje. Tai galimybė 18-25 m. jaunimui, mėgstančiam kiną, įsitraukti į nepatogių filmų peržiūrą ir išreikšti savo balsą renkant svarbiausią ir aktualiausią filmą jaunimui bei atrinkti visą jiems patiems įdomiausių filmų programą.

Mėgsti filmus? O gal norėtum tapti žiuri nariu? Festivaliui NEPATOGUS KINAS reikia JAUNO BALSO - tapk festivalio dalimi ir tark savo žodį.

Kasmet festivalyje JAUNO BALSO prizu apdovanojamas tas filmas, kurį - kaip svarbiausią ir aktualiausią jaunimui - išrenka speciali jaunimo žiuri. O šiemet ši žiuri ne tik skirs apdovanojimą, bet ir atrinks visą jiems patiems įdomiausių filmų programą!

- iki rugsėjo 4 d. pildomos anketos (imtinai): https://bit.ly/JaunasBalsas
- rugsėjo 9 – spalio 10 d. atrinkti 6 žiuri nariai nuotoliu žiūri ir vertina filmus
- spalio 8–11 d. žiuri nariai dalyvauja festivalio renginiuose ir mokymuose Vilniuje

Jei šiomis datomis sutinki skirti savo laiką nepatogiems filmams, jei tau yra 18–25 metų, priklausai bet kokiai – formaliai ar neformaliai – jaunimo organizacijai ar bendruomenei, jei domiesi kinu ir žmogaus teisių, aplinkosaugos, ekologijos, socialiniais ar politiniais klausimais, moki anglų kalbą ir, žinoma, nori įspūdžiais dalintis su savo bendraamžiais, mums tavęs labai reikia!

Pasiruošk – nepatogūs filmai įkvepia keisti realybę.