Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Lt En
Pradžia
Lt En

Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas kviečia į susitikimus su gyventojais

Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas kviečia į susitikimus su gyventojais Biržų rajono savivaldybės nuotr.

Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas  kviečia seniūnaičius, bendruomenių pirmininkus ir atstovus, seniūnijų gyventojus į susitikimus, kurių metu bus pristatyta Biržų rajono savivaldybės mero, Tarybos ir Savivaldybės 2020 m. veiklos ataskaita. Susitikimuose taip pat dalyvaus Biržų rajono savivaldybės mero pavaduotoja, Savivaldybės tarybos komitetų pirmininkai, Tarybos nariai, Savivaldybės įstaigų ir įmonių atstovai (pagal gyventojų pageidavimą). Susitikimų metu gyventojai turės galimybę tiesiogiai bendrauti, diskutuoti su Savivaldybės vadovais, tarybos nariais, išsakyti problemas, pateikti klausimus ar  pasiūlymus.

SUSITIKIMAI SU GYVENTOJAIS VYKS:

Birželio 2 d., trečiadienį, 14 val.  Vabalninko kultūros namų salėje, S. Nėries g. 16, Vabalninkas, Biržų r., susitikimas su seniūnaičiais, bendruomenių pirmininkais ar jų deleguotais atstovais, su gyventojais.

Birželio 3 d., ketvirtadienį, 13 val. Papilio kultūros namuose, Rožių g. 16, Papilio mstl., Biržų r., susitikimas su seniūnaičiais, bendruomenių pirmininkais ar jų deleguotais atstovais, su gyventojais.

Birželio 8 d., antradienį, 15 val.  Biržų rajono savivaldybės administracijos Nemunėlio Radviliškio seniūnijoje, Biržų g. 5, Nemunėlio Radviliškis, Biržų r.,  susitikimas su seniūnaičiais, bendruomenių pirmininkais ar jų deleguotais atstovais, su gyventojais.

Birželio 10 d., ketvirtadienį, 14 val. Biržų rajono savivaldybės administracijos Pačeriaukštės seniūnijoje,  Biržų g. 6, Pačeriaukštės I k., Biržų r.,  susitikimas su seniūnaičiais, bendruomenių pirmininkais ar jų deleguotais atstovais, su gyventojais.

Birželio 15 d., antradienį, 14 val. Pabiržės bendruomenės namų salėje, Bažnyčios a. 8, Pabiržės mstl., Biržų r., susitikimas su seniūnaičiais, bendruomenių pirmininkais ar jų deleguotais atstovais,  su gyventojais.

Birželio 16 d., trečiadienį, 14 val.  Parovėjos bendruomenės namuose, Karališkių g. 2, Parovėjos k., Biržų r.,  susitikimas su seniūnaičiais, bendruomenių pirmininkais ar jų deleguotais atstovais, su gyventojais.

Birželio 17 d., ketvirtadienį, 14  val. Širvėnos seniūnijoje, Rinkuškių bendruomenės namų  salėje susitikimas su seniūnaičiais, bendruomenių pirmininkais, su gyventojais.

Birželio 18 d., penktadienį,  13 val. Biržų miesto seniūnijoje, Biržų kultūros centro salėje, J.Basanavičiaus g. 4, Biržai, susitikimas su seniūnaičiais, su gyventojais.

Su Biržų rajono savivaldybės mero, Tarybos ir Savivaldybės 2020 m. veiklos ataskaita susipažinti galite čia. Klausimus Biržų rajono savivaldybės merui galite pateikti iš anksto elektroniniu paštu meras@birzai.lt.

Biržų rajono savivaldybs informacija