Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Lt En
Pradžia
Lt En

Meras susitiko su Nemunėlio Radviliškio seniūnijos gyventojais

Meras susitiko su Nemunėlio Radviliškio seniūnijos gyventojais Biržų rajono savivaldybės nuotr.

Birželio 8 dieną, kaip ir buvo numatyta, Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas, mero pavaduotoja Audronė Garšvaitė, tarybos nariai Tomas Četvergas, Sigutis Štrėmas ir Audrius Jukna lankėsi Nemunėlio Radviliškyje ir seniūnijos gyventojams pristatė Savivaldybės tarybos ir mero 2020 metų veiklos ataskaitą.

Susitikime dalyvavo seniūnaičiai, bendruomenių pirmininkai, aktyvūs seniūnijos gyventojai.

Meras, teikdamas antrąją šios kadencijos ataskaitą, apžvelgė svarbiausius nuveiktus darbus, paminėjo, kokie 2020 metais savivaldybėje buvo vykdomi ir įgyvendinami projektai, finansuojami Europos Sąjungos, valstybės ir Savivaldybės lėšomis. Išvardijo 7 baigtus projektus ir paminėjo, kad yra tęsiama dar 15 projektų, kurie buvo pradėti ir nebaigti ankstesniais metais.

Ataskaitoje meras atkreipė dėmesį į nuveiktus darbus ir ateities planus Nemunėlio Radviliškio seniūnijos teritorijoje.

Susitikimo metu  seniūnijos gyventojai buvo aktyvūs, kėlė rūpimus klausimus bei minėjo jiems svarbias kelių asfaltavimo ir remonto, vandens kokybės ir kitas seniūnijos gyventojams aktualias problemas.

Meras atsakė į klausimus dėl Pučiakalnės gyvenvietės vandentiekio problemų ir kelio Germaniškis– Nemunėlio Radviliškis–Pučiakalnė asfaltavimo bei tilto per Apaščios upę, melioracijos įrenginių remonto. Pažadėjo išsiaiškinti dėl vaikų darželio vandens kokybės, kultūros reikmėms skirtų patalpų atnaujinimo ir kitų bendruomenės atstovų klausimų. Pandemijai atsitraukiant meras pažadėjo susitikimus su seniūnijos gyventojais organizuoti dažniau.

Biržų rajono savivaldybės informacija