Per Elektroninius valdžios vartus www.epaslaugos.lt galima pateikti prašymus, paraiškas licencijoms, leidimams gauti
2017-01-12

Šiandien daugelį verslui skirtų paslaugų jau galima atlikti internetu, nereikia nešti visų dokumentų į savivaldybes ar kitas valstybės institucijas. Visa tai galima padaryti nuotoliniu būdu.

Licencijų, leidimų gavėjai per Elektroninius valdžios vartus (www.epaslaugos.lt) Savivaldybei gali elektroniniu būdu pateikti prašymus, paraiškas ir kitus reikalingus duomenis licencijoms, leidimams gauti. Gyventojams ar verslo atstovams užsakinėjant pažymą nebereikia pateikti papildomų dokumentų ar duomenų, kurie yra saugomi valstybės informacinėse sistemose ir registruose (pvz. VĮ Registrų centro, SODROS ir pan.), nes sukurti technologiniai sprendimai suteikia galimybę savivaldybių darbuotojams visą reikalingą informaciją gauti iš minėtų registrų automatiniu būdu, pasinaudojant valstybės informacinių išteklių sąveikumo platformos (VIISP) priemonėmis. Minėti pokyčiai leidžia sumažinti paslaugos teikimui ir gavimui skiriamą laiką, klaidų tikimybę bei finansines išlaidas.

Tereikia paslaugų verslui paieškos skiltyje https://www.epaslaugos.lt/portal/business pasirinkti Biržų rajono savivaldybės teikiamas paslaugas.

Prie paslaugų jungiamasi per elektroninę bankininkystę arba su mobiliuoju elektroniniu parašu. 

  

 

 

 

Elektroniniai valdžios vartai

E-Government Gateway

Parengta pagal Administracinių ir viešųjų elektroninių paslaugų portalas

 

 
Atgal
DalintisFacebook
Spausdinti