Vyks pakartotiniai seniūnaičių rinkimai Papilio seniūnijos Kučgalio seniūnaitijoje
2017-11-14

          Biržų rajono savivaldybės administracijos Papilio seniūnijos Kučgalio seniūnaitijoje  šių metų gruodžio 6 d. vyks pakartotiniai seniūnaičių rinkimai.

          Kandidatų į seniūnaičius registracijos pradžia 2017-11-15, pabaiga 2017-11-30. Registruotų kandidatų duomenų patikrinimo pradžia 2017-12-01, pabaiga 2017-12-01.

         Kučgalio seniūnaitijos seniūnaičių rinkimai vyks gyventojų susirinkimo metu 2017 m. gruodžio 6 d. 13 val. Kučgalio bendruomenės namuose, Mokyklos  g. 2. Kandidatų į seniūnaičius sąrašas bus viešai paskelbiamas Savivaldybės interneto tinklalapyje www.birzai.lt, seniūnijos patalpose ir skelbimų lentose 2017-12-01.

        Seniūnaitis renkamas 3 metams. Gyventojai ir bendruomeninės organizacijos, norinčios pasiūlyti kandidatą į seniūnaičius, siūlymus pateikia seniūnijoje, darbo laiku arba siunčia savo siūlymus elektroniniu paštu papilys@birzai.lt, pridedant skenuotą pasirašytą dokumentą. Seniūnijos darbuotojai susisieks su siūlomu asmeniu ir išsiaiškins, ar šis sutinka kandidatuoti į seniūnaičius.

          Kandidatus į seniūnaičius gali siūlyti tik tos seniūnaitijos, kurioje renkamas seniūnaitis, gyventojai ir bendruomeninės organizacijos. Kandidatuoti į seniūnaičius gali pilnametis, deklaravęs gyvenamąją vietą toje seniūnaitijoje, kurioje jo kandidatūra siūloma į seniūnaičius. Seniūnaičiu negali būti renkamas asmuo, pripažintas teismo kaltu dėl sunkaus ar labai sunkaus nusikaltimo padarymo ir turintis neišnykusį ar nepanaikintą teistumą, savivaldybės tarybos narys, savivaldybės administracijos direktorius, savivaldybės kontrolierius, savivaldybės administracijos valstybės tarnautojas, asmuo, kuris teismo pripažintas neveiksniu tam tikroje srityje.

       Seniūnaitijos gyventojai, atvykę seniūnaičio rinkimų dieną šiame skelbime nurodytu adresu rinkti seniūnaičio, turi pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Apie seniūnaičio išrinkimą bus skelbiama 2017 m. gruodžio 8 d.

          Informacija teikiama tel. (8 450) 58 218, el. p. papilys@birzai.lt

 

Biržų rajono savivaldybės informacija

 
Atgal
DalintisFacebook
Spausdinti