Atvira jaunimo erdvė

 

Biržų atvira jaunimo erdvė – tai vieta, kur jaunimas gali dalyvauti išreikšdami save įvairiose veiklose, čia planuojami įvairūs renginiai, konkursai, nuolat vyksta įvairios veiklos, netradiciniai laisvalaikio leidimo būdai. Tai puiki galimybė ir vieta, sukurta jauniems žmonėms, kurie nori paįvairinti savo kasdienybę, pakeisti aplinką ar dalyvauti jiems įdomioje veikloje. Čia galima rasi įvairių veiklų: stalo futbolą, stalo tenisą, oro ritulio stalą, bokso kriaušę, įvairiausių stalo žaidimų, filmų peržiūras per multimedia ekraną ar tiesiog pasisedėjimus ant sėdmaišių su arbatos puodeliu. O ką nori veikti – rinktis TAU.

Atvira jaunimo erdvė – saugi erdvė, kurioje vyksta įvairios veiklos, prieinamos visiems jauniems žmonėms, nepriklausomai nuo jų socialinės padėties, pažiūrų ar išsilavinimo. Jauni žmonės nuo 14 iki 29 metų čia gali burtis ir turiningai leisti savo laisvalaikį bei realizuoti save daugybėje sričių. Veiklos yra planuojamos ir vykdomos atsižvelgiant į jaunimo poreikius ir norus. AJE taikomos paslaugos ar organizuojamos veiklos nėra priverstinės, nereikia prisižadėti reguliariai lankytis ar mokėti pinigus, jaunas žmogus pats apsisprendžia ar tai jam įdomu, ar jis nori įsitraukti į tam tikras veiklas.

Viena iš pagrindinių jaunimo krypčių – savanorystės sklaida, skatinanti užsiimti įvairia visuomenine bei kūrybine veikla. Įvairiomis priemonėmis, kurios vykdomos mūsų erdvėje, siekiama integruoti jaunus žmones į socialinę aplinką, siekti ir ieškoti efektyvesnių darbo formų su jaunimu Biržų raj. savivaldybėje.

Atviros jaunimo erdvės tikslas – vykdyti atvirą darbą su jaunimu siekiant suteikti prasmingos veiklos ir saugaus laisvalaikio galimybių savirealizacijos erdvės nerandantiems jauniems žmonėms bei palengvinti jų integraciją į gyvenamąją aplinką.

Užeik ir pats pamatysi!Adresas: Vytauto g. 47 („Aušros“ pagrindinės mokyklos bendrabučio 3 a.), Biržai
Darbo laikas:
I - III 10 - 19 val.
IV - VI 15 - 20 

VII   nedirba

 

Kontaktai:

Atviros jaunimo erdvės darbuotoja Rebeka Pešelytė (el.p.: rebekapeselyte@gmail.com)

Atviros jaunimo erdvės darbuotoja Raimonda Vengrytė (el.p.: vengryte.raimonda@gmail.com)

Projekto "Atrask save" koordinatorius Biržuose Rokas Bėliakas (el.p.: jgi.birzai@gmail.com)

Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų koordinatorė Vesta Urvakytė (el.p.: vesta.biuras@gmail.com)

Daugiau informacijos:

https://www.facebook.com/pg/birzuaje

 

 
Atgal

Paskutinis atnaujinimas: 2017-05-24 14:18:44