Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Lt En
Pradžia
Lt En

Informacija ketinantiems pasinaudoti kompensacijomis

Informacija ketinantiems pasinaudoti kompensacijomis

už įsirengtą individualų nuotekų valymo įrenginį arba nuotekų išsėmimo rezervuarą

Kompensacijų pastatų savininkams už įsirengtą individualų nuotekų valymo įrenginį arba nuotekų išsėmimo rezervuarą skyrimo komisijos sprendimu patvirtinta PARAIŠKOS forma ketinantiems kreiptis dėl kompensacijų pastatų savininkams už įsirengtą individualų nuotekų valymo įrenginį arba nuotekų išsėmimo rezervuarą.

Užpildę paraiškas (kartu su prašomais dokumentais), jas gali pateikti:

  • Biržų rajono savivaldybės administracijos Statybos ir infrastruktūros skyriui (Vytauto g. 38, Biržai, 108 kab.) arba el. paštu giedrius.neviera@birzai.lt.
  • UAB „Biržų vandenys“ (Rotušės g. 30, LT-41137 Biržai); el. paštas: info@birzuvandenys.lt.

Primename, kad paraiškos priimamos nuo rugsėjo 1 d. iki spalio 15 d.

Daugiau informacijos apie kompensacijas už įsirengtą buitinių nuotekų valymo įrenginį arba nuotekų išsėmimo rezervuarą rasite paspaudę šią nuorodą.

už prisijungimą prie centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų

Kompensacijų pastatų savininkams (fiziniams asmenims) už prisijungimą prie geriamojo vandens tiekimo ir / arba nuotekų tvarkymo infrastruktūros, kurią eksploatuoja viešasis geriamojo vandens tiekėjas ir nuotekų tvarkytojas, skyrimo komisijos (toliau - Komisija) sprendimu patvirtinta PARAIŠKOS forma ketinantiems kreiptis dėl kompensacijų pastatų savininkams (fiziniams asmenims) už prisijungimą prie geriamojo vandens tiekimo ir / arba nuotekų tvarkymo infrastruktūros, kurią eksploatuoja viešasis geriamojo vandens tiekėjas ir nuotekų tvarkytojas.

Užpildę paraiškas (kartu su prašomais dokumentais), jas turi pateikti Biržų rajono savivaldybės administracijos Statybos ir infrastruktūros skyriui (Vytauto g. 38, 108 kab.) arba el. paštu giedrius.neviera@birzai.lt.

Primename, kad paraiškos priimamos nuo rugpjūčio 1 d. iki spalio 1 d.

DĖMESIO! Komisijos sprendimu paraiškų teikimo terminas pratęstas iki 2022 m. lapkričio 1 d.!

Daugiau informacijos apie kompensacijas už prisijungimą prie geriamojo vandens tiekimo ir / arba nuotekų tvarkymo infrastruktūros, kurią eksploatuoja viešasis geriamojo vandens tiekėjas ir nuotekų tvarkytojas, rasite paspaudę šią nuorodą.

SVARBU! Tvarkingai užpildytos ir su visais lydinčiais dokumentais pateiktos Jūsų paraiškos padės greičiau užsitikrinti kompensacijas.  Prašome susipažinti su visa nuorodose pateikta informacija apie kompensacijas. Turinčius klausimų prašome kreiptis į Statybos ir infrastruktūros skyrių.

Asmenys kontaktams:

Giedrius Neviera
Biržų rajono savivaldybės administracijos
Statybos ir infrastruktūros skyriaus vedėjas
Tel. 8 672 37924
El. p. giedrius.neviera@birzai.lt